دانلود انتی ویروس avast برای اندروید با حجم کم

این بار سایت دانلود بهترین ها انتی ویروس avast برای اندروید را اماده دانلود کرده است که شما میتوانید هم اکنون این انتی ویروس را از این سایت دانلود نمایید.
لینک دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

این بار سایت دانلود بهترین ها انتی ویروس avast برای اندروید را اماده دانلود کرده است که شما میتوانید هم اکنون این انتی ویروس را از این سایت دانلود نمایید.
آنتی ویروس avast امنیتی تلفن همراه رایگان راه حل های امنیتی به طور خاص برای دستگاه های آندروید طراحی شده است. این شامل یک اسکنر آنتی ویروس برای محافظت از گوشی های هوشمند خود را از ویروس ها و نرم افزارهای مخرب دیگر، بلکه راه حل ضد سرقت.

آنتی ویروس avast! امنیتی تلفن همراه فراهم می کند ویژگی های متعددی است که در سایر محصولات برجسته که در حال حاضر یافت نمی شود. گزارش خصوصی، فیلتر کردن تماس / SMS، مدیر برنامه، و چند گزینه از راه دور.

اسکنر آنتی ویروس بر روی یک بانک اطلاعاتی امضای ویروس شناخته شده است که به طور منظم با جدیدترین تعاریف ویروس به روز شده تا مطمئن شوید که شما از جدیدترین تهدیدات محافظت. بر روی تلفن های ریشه است، همچنین این احتمال وجود دارد برای نصب یک فایروال، برای محدود کردن اینکه آیا و چگونه نصب برنامه های کاربردی می توانند به اینترنت دسترسی داشته باشید.

از ویژگی های ضد سرقت به شما اجازه می دهد تا کنترل گوشی خود را از راه دور با ارسال SMS دستورات ساده، به عنوان مثال برای قفل کردن گوشی و یا فعال کردن آژیر. متناوبا، گوشی خود را به صورت دوره ای و در سکوت می تواند به شما اطلاع از محل تلفن و یا جزئیات رو به جلو از تماس های ورودی و خروجی و پیام های متنی به تلفن دیگری.

از ویژگی های کلیدی ضد سرقت است که آن را در حالت خفا کار می کند به طوری که هنگامی که فعال است، آن را به طور کامل به یک دزد بالقوه و به همین دلیل غافل از فعالیت خود را نامرئی. علاوه بر این، فرمان از راه دور فرستاده می شود، اعم از تماس یا اس ام اس، و نه خواهد شد قابل رویت خواهد شد و هیچ اثری بر روی گوشی به سرقت رفته را ترک.

حتی اگر دزدها از حضور خود آگاه می شود، از ویژگی های سرقت آگاه را می توان حذف نشده به راحتی. و اگر کارت SIM تغییر، به شما خواهد شد اطلاع شماره جدید به طوری که شما هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از دستورات کنترل از راه دور دریافت خواهید کرد.

ویژگی های آنتی ویروس avast! رایگان امنیتی تلفن همراه:

· اسکنر ویروس
· حریم خصوصی مشاور
· مدیریت برنامه
· اس ام اس و تماس فیلتر
· فایروال - ریشه های همراه
· وب سایت سپر
· آنتی ویروس avast! یکپارچگی ضد سرقت


حجم:4 مگابایت

دانلود


برچست ها : ,,,,,,,,